RENT THE RUNWAY

9 položek celkem

Cena

0120000
10120000
3O7A8944 kópia
Akce
17 000 Kč

Tylový korzet vyztužený kosticema s tylovým volánem v pasu. Ve vhodném stylingu se hodí na spoločenské akce, klidně avšak lze i kombinovat s džínama nebo víc ležérně. 

Kód: 324
3O7A9164
Akce
0,01 Kč

Tylové plesové šaty. Pro každou Divu na ples, do opery, na každý bál nebo jen tak, protože jste FULL TIME DIVA! Možnost ušít na Vaši míru.     Neváhejte nás...

Kód: 321
3O7A9001
Akce
0,01 Kč

Tylové plesové šaty se sametovým korzetem a ramínkami. Pro každou Divu na ples, do opery, na každý bál nebo jen tak, protože jste FULL TIME DIVA!    Možnost ušít na...

Kód: 318
3O7A9099
Akce
0,01 Kč

Tylové plesové šaty. Pro každou Divu na ples, do opery, na každý bál nebo jen tak, protože jste FULL TIME DIVA!   Možnost ušít na Vaši míru. Neváhejte nás kontaktovat na...

Kód: 312
My galla time tulle dress
Akce
120 000 Kč

Šedé korzetové šaty s růžovými ručně přišívanými tylovými aplikacemi, kosticemi a tylovou spodničkou, ve kterých dokonale vyniknete na každé společenské akci. Zapínání na zip v...

Kód: 39
Flirt dress
Akce
Flirt dress
Na dotaz
95 000 Kč

Extravagantí šaty ručně zdobené pštrosím peřím díky nimž se všechny oči budou upírat jen na vás! Tylová spodnička, kozert s kosticemi, zapínání vzadu na zip.

Kód: 35
My galla time pink dress
Akce
70 000 Kč

Růžové korzetové šaty s černým sametovým potiskem, kosticemi a tylovou spodničkou, ve kterých dokonale vyniknete na každé společenské akci. Zapínání na zip v zadním švu.

Kód: 34
Red carpet sketch dress
Akce
35 000 Kč

Ikonické cyklámenové šaty se světle růžovým potiskem, ve kterých se budete dokonale vyjímat při všech slavnostních příležitostech. Zapínání na háček na zadním dílu.

Kód: 32
Full time diva's dream dress
Akce
85 000 Kč

Šaty snů! Dokonalé růžové šaty s ručně aplikovaným pštrosím peřím. Zapínání na háček na zadním dílu.

Kód: 31

PRONÁJEM MODELŮ

Tato služba představuje možnost dočasného užívání vyhrazených modelů z výběru na stránkách e-shopu VandaJanda.com.

V případě zájmu kontaktujte E- mail: hello@vandajanda.com

Podrobné podmínky konkrétního zapůjčení budou dojednány individuálně.

Níže naleznete základní podmínky pronájmu modelů. Termínem „model“ se pro účely těchto podmínek, jakož i smlouvy o pronájmu, rozumí veškeré položky výběru na stránkách e-shopu VandaJanda.com nebo jiná položka, o jejímž pronájmu se pronajímatel s nájemcem (dále jen jako „klient“) dohodli, tedy nejen oděvní model, ale i veškeré módní doplňky, obuv a designové výrobky, v rozsahu platné právní úpravy, splňující účel pronájmu.

OBECNÉ PODMÍNKY PRONÁJMU MODELU:

 1. O pronájmu je s klientem uzavřena smlouva, kde se mimo jiné upřesní doba pronájmu a jeho cena. 
 2. Pronajímatel je oprávněn ve smlouvě vyžadovat od klienta kauci. Z této mohou být zejména hrazeny opravy či náklady na čištění modelu, znečištěného či poškozeného po jeho vrácení klientem.
 3. Cena pronájmu závisí na typu modelu, délce pronájmu a určuje se poměrnou cenou z kupní ceny modelu. V ceně je zahrnuto základní čištění a ošetření modelu od znečištění v rozsahu obvyklém při řádném užívání (zaprášení, drobné stopy po make-upu, jež lze snadno očistit běžnými prostředky).
 4. Pronájmem se pronajímatel zavazuje přenechat klientovi model k dočasnému užívání. Klient k modelu ani jeho částem nezískává žádná jiná práva.
 5. O předání a převzetí modelu k zapůjčení bude sepsán předávací protokol.
 6. Během pronájmu klient nemá právo o své vůli model zásadně či nevratně měnit. Ostatní změny jsou možné pouze se souhlasem pronajímatele. 
 7. Smluvní strany se ve smlouvě ujednají, že změny či úpravy modelu, které si klient přeje provede, pokud pro to nenastane překážka na straně pronajímatele, pronajímatel či osoba jím pověřená. Tyto úpravy budou klientovi účtovány podle své povahy a rozsahu, kdy za běžné krejčovské práce bude klientovi účtována cena 600 Kč/h (včetně DPH).
 8. Pokud se strany nedohodnou jinak, je klient povinen při skončení pronájmu odevzdat pronajímateli model v místě, kde jej převzal, a to v takovém stavu, v jakém byl model v době, kdy jej převzal, s přihlédnutím k obvyklému opotřebení při řádném užívání, ledaže model zanikl nebo se znehodnotil.
 9. Při poškození či znečištění modelu klient uhradí náklady na vyčištění a opravu modelu. Pokud poškození či znečištění bude takové míry či povahy, která neumožní navrácení modelu do původního stavu, jež měl při převzetí klientem, uhradí klient kupní cenu modelu sníženou o cenu pronájmu.
 10. Za nedodržení termínu vracení modelu se účtuje 2 000 Kč / den (včetně DPH).
 11. Pronajímatel si ve smlouvě může po dohodě s klientem vyhradit právo na zaslání fotografických a audiovizuálních záznamů z užití modelu a právo k nakládání s těmito záznamy pro účely marketingu pronajímatele, zejména k jejich publikování na internetu. V takovém případě pronajímatel může právo k publikaci záznamu bezúplatně poskytnout třetí straně, to však opět pouze za účelem propagace pronajímatele.